Pervari Efe Bal
Anasayfa / Kullanıcı Sözleşmesi

1.www.pervariefebal.com internet sitesinin (Site) faaliyetlerini yürüten Pervari Efe Bal ile www.pervariefebal.com internet sitesine kayıt olan internet kullanıcısı (Üye) taraflardır.

2. Üye, Site’ye kayıt olmakla bu sözleşmedeki bütün maddelerini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.

3. Pervari Efe Bal bu sayfada belirtilen şartların bir kısmını ya da tamamını açıklama yapmaksızın değiştirme hakkına sahiptir. Üye, Site’ye girmeden önce bu şartları okumalıdır. Üye, Site’yi kullanmaya devam ederek şartlardaki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

4. Üye, kayıt formuna doldurduğu bilgilerin kendisine ait olduğunu ve doğruluğunu, kaydı kendi isteği ile gerçekleştirdiğini taahhüt eder. Bilgilerin yanlış ve eksik olması halinde her türlü sorumluluk Üye’ye aittir.

5. Üye, Site’de yer alan içeriği Pervari Efe Bal’dan izin almadan kopyalayamaz veya başka bir yerde kullanamaz.

6. Pervari Efe Bal, Site’den ulaşılan bilgilerin doğruluğu, zamanlaması ya da herhangi bir bilgiye Site’den ulaşılabileceğine dair bir teminat vermez. Üye, bu bilgileri kullanarak tüm riski kabul etmektedir. Pervari Efe Bal, sitede yer alan bilgilerin virüse ya da diğer dış etkenlere karşı korunaklı olduğuyla ilgili herhangi bir garanti vermez.

7. Pervari Efe Bal, üçüncü bir partiyle paylaşılan bilgilerin güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermemektedir. Banka gibi üçüncü partiler ile paylaşılan kredi kartı ve kişisel bilgiler de bu maddeye dahildir.

8. Site’nin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya zarardan Pervari Efe Bal sorumlu tutulamaz.

9. Pervari Efe Bal, kötü amaçlı kullanımları tespit ettiğinde Üye’nin Site’ye kaydını haber vermeksizin engelleme veya silme hakkına sahiptir.

10. Aykırı davranışlar, interaktif medya ile kötü amaçlar çerçevesinde paylaşılan bilgiler sebebiyle Üye, Pervari Efe Bal'ın, çalışanlarının ya da diğer partilerin zararlarını ödemekle yükümlüdür.

Bizi Takip Edin

Yeni ürünlerimizden ilk siz haberdar olun!
Pervari Efe Bal Whatsapp Hattı
Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız. Ayrıntılı bilgi... Onaylıyorum.